KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177112

nr 1417 7112

Antonio Nardi

(1888-1965), Italien

Oljemålning, Bränningar, Signerad. Olja på duk, uppspänd på pannå, 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm

Antonio Nardi, italiensk bildkonstnär född 1888, död 1965.

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:13:54

Antonio Nardi

Läs mer om Antonio Nardi